Biżuteria

Kamienie do biżuterii – magia hand made

Tworzenie biżuterii może być nie tylko olbrzymią frajdą, ale też dochodowym przedsięwzięciem. Ważne jest to, jakich materiałów używa się do produkcji. Wysokiej jakości kamienie do biżuterii sprawią, że będzie ona naprawdę unikalna.

Kamyki mogą uatrakcyjnić bransoletkę, naszyjnik, pierścionek lub kolczyki. Występują w różnych kolorach, wzorach i kształtach, tak że każdy może wybrać coś dla siebie.

Jakie koraliki do bransoletek wybrać?

Kamyki dobieramy pod kątem barwy, w jakiej chcemy mieć bransoletkę, a także stylu, w którym ma być ona zrobiona. Kamienie do biżuterii to np.:

  • błękitny amazonit, który pozwoli przygotować klasyczną, elegancką bransoletę. W podobnym tonie mamy też do wyboru akwamaryn i chalcedon,
  • kamień rzeczny, dzięki któremu można zrobić piękną w swojej prostocie bransoletkę minimalistyczną. Do tego typu prostych bransolet można też ewentualnie wybrać jednolity bladoróżowy kamień słoneczny;
  • kolorowy morganit – można go ułożyć w geometryczne wzory pop-art i stworzyć bransoletkę retro;
  • heliotrop, rodonit – idealne do biżuterii boho.
koraliki do bransoletek

Najlepszy sklep z koralikami Warszawa

W sklepie z koralikami Kamieniołomy można kupić najlepsze kamienie do biżuterii. Jest tu spory wybór pod kątem kolorów czy kształtu. Dostępne są kamienie naturalne, syntetyczne, lawa, kamienie drobne, matowe, a także kamienie brioletki. Tak duże zróżnicowanie pozwala przygotować nie tylko proste, klasyczne, jednokolorowe bransoletki czy korale, ale też np. bardziej wyszukane charmsy. W jednym miejscu skompletuje się tu także niezbędne dodatki – gumki, nici, bigle czy kulki zaciskowe. Wystarczy wybrać bazę bransoletki i ulubione kamienie, a już mamy gotową spersonalizowaną, niepowtarzalną biżuterię.