Biżuteria

Czym charakteryzuje się naszyjnik z księżycem?

Oryginalny naszyjnik z księżycem od wielu lat wykorzystywany jest w jubilerstwie. Elegancki wisiorek księżyc jest doskonałym wyborem dla pewnych siebie kobiet. Umiejętnie dobrany naszyjnik może podkreślić urodę i przykuć uwagę na zgrabny dekolt. Godny polecenia jest przede wszystkim choker księżyc, który doskonale sprawdzi się w typowo casualowych stylizacjach.

Gdzie sprawdzi się biżuteria z księżycem?

Elegancki naszyjnik z motywem księżyca (zobacz tutaj) może okazać się doskonałym dodatkiem do wieczorowych kreacji. Wynika to oczywiście z tego, że księżyc idealnie eksponuje magię nocy. Gwiazdozbiory od wielu lat są bardzo ważnym i często wykorzystywanym motywem w biżuterii. Prosty i minimalistyczny wisiorek księżyc pasować będzie przede wszystkim do typowo romantycznych stylizacji. Kobiety, które poszukują szczęścia wśród gwiazd powinny jak najszybciej rozejrzeć się za naszyjnikiem z motywem księżyca. Biżuteria tego typu spełnia nie tylko zadania dekoracyjne, ale również może okazać się talizmanem i amuletem. Klasyczny wisiorek księżyc doskonale łączy się z zawieszą słońce.

Modna biżuteria z kamieniem księżycowym

Naszyjnik z motywem księżyca noszony jest od tysięcy lat. Wybierając tego typy ozdoby stawiamy tak naprawdę na klasykę biżuterii. Wielu kobietom księżyc kojarzy się przede wszystkim ze srebrem. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby wybrać naszyjniki w wielu ciekawych odcieniach złota. Ponadczasowa biżuteria z kamieniem księżycowym pasować będzie każdej kobiecie, niezależnie od wieku i okazji. Księżyc to bardzo uniwersalny motyw, dlatego też bez problemu będzie można go zestawić z wieloma ciekawymi stylizacjami. Elegancki naszyjnik z księżycem może przybierać wiele ciekawych form. W obecnym sezonie dużym zainteresowaniem cieszy się nie tylko klasyczny sierp, ale również księżyc z okrągłą tarczą w pełni.