Biżuteria

Pomysł na wyjątkowy prezent dla kobiety – naszyjnik z grawerem!

Jeśli chodzi o udany prezent dla kobiety, to piękna błyskotka sprawdzi się na pewno. Jeśli dodamy jej unikalny grawer, stanie się wprost wyjątkowa. W takim przypadku warto postawić na naszyjnik z grawerem, gdyż jest to ta ponadczasowa część biżuterii, którą niemal każdy chętnie nosi. Łańcuszek świetnie uzupełni codzienne i wizytowe stylizacje, dodając im blasku. Wisiorek z grawerem stanowi nie tylko piękną ozdobę ale może mieć dla właścicielki osobiste znaczenie. Symbolizować coś bliskiego jej sercu, dzięki czemu będzie czuła się bardziej wartościowa, kochana, a może nawet pewniejsza siebie! 

Łańcuszek z grawerem – modne motywy! 

Wśród łańcuszków z grawerem, które można uzupełnić ciekawą zawieszką, można zauważyć topowe motywy. Niezmiennie modne są serca, które mogą występować pojedynczo lub w konfiguracji kilku. Zawsze są efektowne i maja w sobie nutę romantyzmu. Poza tym w modzie pozostają takie wzory, jak: koniczynki, skrzydła i puzzle. Dużą popularnością cieszą się także wzory zwierzęce – psy, koty, motyle czy zwierzęce łapki. Ponadto bardzo modne stały się wisiorki z grawerem przedstawiające dziecięce stopki, które są wyjątkowe dla rodziców. Każdy taki motyw uzupełniony indywidualnym grawerem nabierze osobistego charakteru. W modzie pozostaje zarówno srebrna, jak i złota biżuteria. 

Dlaczego, warto podarować na prezent naszyjnik z grawerem? 

Grawerowana biżuteria w zasadzie utrzymuje się w trendach od dłuższego czasu. Naszyjnik z grawerem (np. taki) podarowany na prezent budzi ogromny sentyment. Jest sposobem na wyrażenie uczuć, wdzięczności i życzliwości, czy też przekazania gratulacji. Prezentuje się elegancko i niebanalnie. Jako grawer najczęściej wykorzystuje się znaczącą dla danej osoby datę, imię ukochanej osoby lub krótką (jedno lub kilku wyrazową sentencje) W zasadzie tyle wystarczy, by sprawić osobie obdarowywanej niebywałą radość. Dobrej jakości, srebrny lub złoty łańcuszek, modny motyw zawieszki i indywidualny grawer – to przepis na wyjątkowo udany prezent dla kobiety!